`

Wola Matiaszowa 30

Polańczyk, gm. Solina

13 469 27 09 516 58 18 18

Register Form

A password will be e-mailed to you.

Zima 2021

Zima 2021

 

Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, takich jak: kulig konny, przejażdżki skuterem śnieżnym, Kolejka Bieszczadzka zimą,  narty biegowe, wyścig psich zaprzęgów, rakiety śnieżne, wycieczka na Węgry, zimowe ognisko…... czytaj poniżej *

 

CENNIK WAŻNY DO 28.02.2021,  min. 2 noce, cena zależy od ilości nocy.

domek Komfort 250 – 350 zł / noc

domek De Lux 300 – 400 zł / noc

domek VIP 400 – 500 zł / noc

 

TURNUSY 7- DNIOWE

z rabatem do -50%

Domek Komfort 1400 zł za 7 dni,

Domek De Lux  1700 zł za 7 dni,

domek VIP 350 2200 zł za 7 dni, 

 

podane ceny dotyczą do 5 osób w domku, możliwość zakwaterowania do 8 osób za dopłatą 30 zł za dobę.

 

W 2021 roku opcja wyżywienia w hotelu niedostępna, możliwe dania na wynos.

Wyżywienie własne lub możliwe w dobrym hotelu oddalonym o 3 km.

Danie dnia w godzinach 14:00-18:00 lub dania z karty w godzinach 13:00-22:00.

Dla naszych gości cena po rabacie 3 daniowego zestawu dnia (2 do wyboru) wynosi 36 zł za osobę.

Śniadania w formie bufetu w godzinach 7:30-10:30

 

HARMONOGRAM ATRAKCJI DODATKOWYCH: (kliknij po szczegóły)

 

* w 2021 roku część atrakcji niedostępna ze względu na stan epidemii.

SOBOTA

PRZYJAZD DO OŚRODKA

NIEDZIELA

SANKI, WORKI Z SIANEM, ZJAZD NA OPONIE, LODOWISKO

PONIEDZIAŁEK

KULIG KONNY Z OGNISKIEM NA LEŚNEJ POLANIE

WTOREK

WYCIECZKA NA WĘGRY

ŚRODA

KOLEJKA BIESZCZADZKA

CZWARTEK

SKUTERY ŚNIEŻNE

PIĄTEK

OGNISKO POŻEGNALNE 

PONIEDZIAŁEK – KULIG

Zapraszamy na kulig ciągnięty przez konie, doliną rzeki, wśród przepięknej, zaśnieżonej bieszczadzkiej przyrody. Powrót kuligu z pochodniami, ognisko na leśnej polanie z pieczeniem kiełbasek, herbatą i grzańcem. Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub wspólnie busem za dopłatą 10 – 15 zł. Cena za osobę dorosłą: 60 zł, dziecko od 5 roku życia 50 zł.


 

WTOREK – WYCIECZKA NA WĘGRY

Wycieczka autokarowa całodzienna na Węgry, przez słynny region Tokaj aż do dzielnicy wypoczynkowej Sóstó Fürdő obok Nyíregyházy, gdzie każdy może wybrać jemu odpowiadające atrakcje:

 

1. kąpiele w BASENACH TERMALNYCH AQUARIUS

W kąpielisku termalnym AQUARIUS możecie się leczyć i relaksować w wodzie bromowo-jodowej. Tutejsza woda zawierająca wiele soli – jest zalecana do leczenia chorób układu mięśniowo-szkieletowego, chorób ginekologicznych, na choroby stawów oraz na rehabilitację. Świat Dziecka to prawdziwa dżungla: liany, skarby Inków, statek piracki – we wszystkich ukryte emocje i bogata oferta przygód dla najmłodszych. Basen z falami, rzeka oraz kilka zjeżdżalni, a w tym „kamikaze” to świat młodych ludzi szukających przeżyć i emocji!

lub 

2pobyt w najbardziej ekscytującym ZOO PARKU na Węgrzech
Na powierzchni 30 hektarów lasu dębowego, dającego dom najrzadszym zwierzętom na świecie, możecie pospacerować wśród ponad 5 000 zwierząt! Oceanarium, dżungla tropikalna, program pokazu fok oraz jedyne na Węgrzech niemowlęta fok czekają na turystów poszukujących rzadkich przeżyć. Tu możecie odbyć podróż wokół Ziemi!

Dzień zakończymy w piwnicy pełnej doskonałych win z degustacją oraz jedząc golonki peklowane i zapiekane w pół metrowych chlebach!

 

Minimalna grupa do odbycia się wycieczki to 15 osób. Czas wycieczki godz. 06.00 do 23.00,

Cena wycieczki to 200 zł za osobę. Nie zawiera biletów wstępu na baseny (ok. 50 zł)  ani do Zoo ( 40 zł).

 

 


 

 

ŚRODA – KOLEJKA BIESZCZADZKA

Największa atrakcja Bieszczadów teraz dostępna również zimą. Proponujemy wspólny przejazd do Cisnej autobusem, przejazd Bieszczadzką Ciuchcią wśród przepięknych okoliczności zimowej przyrody i powrót do ośrodka. Środa od godz. 12:00. Cena biletu na Kolejkę 30 zł normalny, 25 zł ulgowy. Cena transportu w zależności od ilości chętnych od 12- 17 zł.

  

 

 

CZWARTEK – SKUTERY ŚNIEŻNE

I Opcja “WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” przejażdżka skuterem śnieżnym widokową trasą w okolicach Polańczyka. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia. Cena za 1h przejażdżkę za przewodnikiem: 125zł/os. – 250 zł za skuter * Skutery 2 osobowe + dodatkowo możliwe 1 dziecko do lat 7 bezpłatnie.

 

II Opcja  “ŚNIEŻNE SAFARI” – czas trwania około 3h. Trasa zróżnicowana, biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem.  Cena: 200zł/os. – 400 zł za skuter * W cenie paliwo, przewodnik, uczestnicy otrzymują kask.

Minimalna grupa 4 osoby.


    

 

PIĄTEK – OGNISKO 

W każdy piątek na zakończenie turnusu rozpalamy dla Państwa zimowe ognisko pod wiatą, gdzie zapraszamy do spędzenia ostatnich chwil przy ogniu. W cenie 25 zł za osobę (20 zł dziecko do lat 14) otrzymają Państwo lokalną kiełbasę, duszonki z kociołka oraz herbatę z prądem lub grzańca. Na pożegnanie turnusu dla dzieci krótki pokaz fajerwerków.

 

 

NA TERENIE OŚRODKA DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 

WŁASNY MINI STOK Na przygotowanym stoku, który znajduje się na górce ponad domkami, można szaleć na sankach i wszystkich innych ślizgaczach oraz specjalnie dla naszych gości przygotowanych workach z sianem i dętce z traktora.

 

LODOWISKO nasze jeziorko kąpielowe zimą zamienia się we wspaniałe i bezpieczne lodowisko. Poza tym lodowisko jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości, nie ma więc tłoku, można bez ograniczeń szaleć na łyżwach.

 

Zobacz filmik z naszego lodowiska

 

 

ATRAKCJE DODATKOWE W OKOLICY

 

RAKIETY ŚNIEŻNE

I Opcja – Śladami Łemków. Wyprawa z Polańczyka na rakietach śnieżnych z przewodnikiem – znawcą terenu i dzikiej przyrody, specem od zimowego survivalu. Szlakiem dotrzemy na tereny opuszczonej łemkowskiej wioski Bereźnica Niżna. Na miejscu zwiedzimy stary cmentarz i przejdziemy przez teren wysiedlonej wsi… Wyprawę zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek . Cena od osoby dorosłej: 100zł/os., dziecko 12 – 18 lat  60 zł. *  w cenie rakiety, ognisko z kiełbaską, przewodnik. Czas trwania to ok 3-4h


II Opcja – Śnieżne Połoniny Oferujemy wyprawę na Połoninę Wetlińską w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, zimowym szlakiem z zapierającymi w piersiach widokami. Cena: wynajęcie przewodnika 250zł/grupa + rakiety śnieżne 40zł/os. * Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub za dopłatą busem.


III Opcja – Karpackie Wędrowanie – Połączenie wędrówki na rakietach, przejażdżki UAZem i zwiedzania. Impreza obejmuje transport oryginalnym UAZ-em na koniec miejscowości Turzańsk, wędrówka na rakietach śnieżnych po „Połoninach Pogórzańskich”, zwiedzanie drewnianej cerkwi w Turzańsku z 1803r. wpisanej na listę UNESCO oraz najwyższej dzwonnicy przy cerkiewnej w polskich Karpatach! z 1817r. Cena od osoby 70zł. Czas trwania ok. 3 h.


IV Opcja – Wypożyczalnie rakiet śnieżnych – Dla osób ceniących niezależność polecamy wypożyczalnie dobowe rakiet śnieżnych w Polańczyku, Zagórzu lub Sanoku. Cena za komplet od 15 zł do 40 zł za dobę.

Link do sprawdzonych, niezbyt trudnych ale pięknych tras na rakietach śnieżnych https://bieszczader.pl/polska/bieszczady-zima/rakiety-trasy-w-bieszczadach/

 

     

 

PSIE ZAPRZĘGI, SKOKI NARCIARSKIE, SPEEDWAY ICE RACING

Psie Zaprzęgi – na Podkarpaciu co roku można podziwiać zmagania psiaków i maszczerów w wyścigach psich zaprzęgów. W trakcie ferii zimowych odbywają się aż 2 konkursy w Bieszczadach, jedna impreza w styczniu i jedna w lutym. Wspaniałe wrażenia i emocje dla dzieci i dorosłych.


Lotos Cup w Zagórzu konkurs skoków narciarskich młodzików w pobliskim Zagórzu. Co roku w styczniu lub lutym odbywa się ten konkurs, gdzie można z bliska i nieodpłatnie kibicować przyszłym “małyszom”.

 

     

 

 

BIEGÓWKI, NARTY ZJAZDOWE, BASENY I SPA

Narty biegowe – trasy do narciarstwa biegowego w Ustjanowej Górnej położone zaraz koło Ustrzyk Dolnych należą do najciekawszych w Polsce. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację FIS. Dwie ratrakowane trasy: rekreacyjna 2km oraz wyczynowa 5km. Możliwość wypożyczenia nart biegowych oraz zatrudnienia instruktora narciarstwa biegowego. (http://biegowkiwbieszczadach.pl)

Kolejne miejscowości ze świetnie przygotowanymi trasami to Muczne, z 5 trasami (http://www.muczne-biegowki.pl/trasy) oraz Wetlina (http://www.bieszczady-biegowki.pl/trasy-narty-biegowe.htm)


Wyciągi narciarskie – wielbicielom białego szaleństwa, jak również początkującym nie zabraknie w Bieszczadach doskonale utrzymanych stoków narciarskich. Każdy z nich oferuje wypożyczalnię sprzętu oraz usługi instruktorów. Najbliżej naszego ośrodka bo zaledwie 10 minut autem znajduje się ośrodek Lesko-Ski, doskonały do nauki i dla początkujących. Większe stoki znajdziecie w Ustrzykach Dolnych, Baligrodzie oraz Karlikowie. Polecamy również wycieczkę do słynnego z czasów PRL-u ośrodka Arłamów, obecnie luksusowego hotelu, gdzie znajdują się dwa wyciągi narciarskie oraz ogólnodostępne baseny z atrakcjami oraz basen zewnętrzny.


Baseny i SPA po zimowych atrakcjach zachęcamy do relaksu na basenie, w saunie lub podczas jednej z wielu opcji zabiegów SPA w pobliskim hotelu ( 3km od nas). Specjalnie dla Państwa vouchery z rabatem -10% na zabiegi SPA i wejście na basen. Druga opcja to basen w Lesku (15 km), gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, wir wodny oraz jacuzzi, masaże wodne, sauna i basen pływacki. Link do strony basenu.

 

          

 

  Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, tak
  Zapraszamy serdecznie wycieczki szkolne, klasowe, firmowe, integracyjne.   Mieścimy do 60 osób. Dla grup do 40 osób moż