`

Wola Matiaszowa 30

Polańczyk, gm. Solina

13 469 27 09

Register Form

A password will be e-mailed to you.

Ferie zimowe 2019

Ferie zimowe 2019

 

Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, takich jak: kuligi konne, skutery śnieżne, narty biegowe, psie zaprzęgi, rakiety śnieżne, wycieczki, pakiety SPA.

 

 WOLNE TERMINY NA FERIE 2019

 

Ferie zimowe rezerwujemy w turnusach  od soboty do soboty zaczynając od 12.01.2019.

Możliwość zakwaterowania w domku do 8 osób za dopłatą +200 zł  za osobę za turnus

 

DOMEK KOMFORT cena za 7 nocy dla 5 osób 1200 zł

DOMEK DE LUX cena za 7 nocy dla 5 osób 1450 zł

DOMEK VIP cena za 7 nocy dla 5 osób 1800 zł

 

 

 

ATRAKCJE W TRAKCIE POBYTU:

KULIG KONNY Z OGNISKIEM NA LEŚNEJ POLANIE

Raz w tygodniu, zazwyczaj w poniedziałki lub wtorki, organizujemy kulig ciągnięty przez konie, doliną rzeki, wśród przepięknej, zaśnieżonej bieszczadzkiej przyrody. Powrót kuligu z pochodniami, ognisko na leśnej polanie z pieczeniem kiełbasek, herbatą i grzańcem. Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub wspólnie busem za dopłatą. Cena za osobę dorosłą: 55 zł, dziecko 45 zł.

 

   

 

 

KOLEJKA BIESZCZADZKA – wspólny wyjazd

Największa atrakcja Bieszczadów teraz dostępna również zimą. Proponujemy wspólny przejazd do Cisnej autobusem, przejazd Bieszczadzką Ciuchcią wśród przepięknych okoliczności zimowej przyrody i powrót do ośrodka. Środa od godz. 11:00. Cena biletu na Kolejkę 30 zł normalny, 24 zł ulgowy. Cena transportu w zależności od ilości chętnych od 10- 15 zł.

  

 

NA TERENIE OŚRODKA DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 

WŁASNY MINI STOK Na przygotowanym stoku, który znajduje się zaraz nad domkami, można szaleć na sankach i wszystkich innych ślizgaczach oraz zjazd na naszych workach z sianem i dętce z traktora.

 

LODOWISKO nasze jeziorko kąpielowe zimą zamienia się we wspaniałe i bezpieczne lodowisko. Lodowisko jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości, nie ma więc tłoku, można bez ograniczeń szaleć na łyżwach.

  

Zobacz filmik z naszego lodowiska

 

WIATA OGNISKOWA w każdy piątek na zakończenie turnusu rozpalamy dla Państwa zimowe, duże ognisko pod wiatą, gdzie zapraszamy do spędzenia ostatnich chwil przy ogniu i usmażenia kiełbaski.

 

 

ATRAKCJE DODATKOWE W OKOLICY

 

 SKUTERY ŚNIEŻNE

I Opcja – przejażdżka skuterem śnieżnym widokową trasą w okolicach Polańczyka. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia. Cena za 1h przejażdżkę za przewodnikiem: 100zł/os. – 200 zł za skuter * Skutery 2 osobowe + dodatkowo 1 dziecko do lat 7 bezpłatnie.


II Opcja (z ADRENALINĄ) – Śnieżne Safari – czas trwania około 3h. Trasa zróżnicowana, biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem. Na trasie ognisko w bacówce z pieczeniem kiełbasek. Cena: 220zł/os. – 440 zł za skuter * W cenie paliwo, ognisko z kiełbaską, przewodnik, uczestnicy otrzymują kask.


III Opcja (Zimową Porą i z Adrenaliną) Nocne Śnieżne Safari – czas trwania około 3h. Dla prawdziwych twardzieli i szukających przygód. Na trasie ognisko w bacówce z pieczeniem kiełbasek. Cena: 220zł/os. – 440 zł za skuter * W cenie paliwo, ognisko z kiełbaską, przewodnik, uczestnicy otrzymują kask.

 

    

RAKIETY ŚNIEŻNE

I Opcja – Śladami Łemków wyprawa na rakietach śnieżnych z przewodnikiem – znawcą terenu i dzikiej przyrody, specem do zimowego od survivalu. Szlakiem dotrzemy na tereny opuszczonej łemkowskiej wioski Bereźnica Niżna. Na miejscu zwiedzimy stary cmentarz i przejdziemy przez teren wysiedlonej wsi. Wyprawę zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Cena od osoby dorosłej: 100zł/os., dziecko 80 zł. * Czas trwania to ok 3-4h


II Opcja – Tropem Żubra Wyruszamy wcześnie rano samochodami terenowymi w miejsca bytowania żubrów a później na rakietach tropem dzikiej zwierzyny do ostoi żubra. Cena: 200zł/os. * czas trwania 3-4 h. W cenie dojazd samochodami terenowymi, wynajęcie rakiet, herbatka trapera, przewodnik, słów kilka na temat rysia i wilka – zwiedzanie muzeum przyrodniczo – łowieckiego w Nowosiółkach


III Opcja – Śnieżne Połoniny Oferujemy wyprawę na Połoninę Wetlińską w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, zimowym szlakiem z zapierającymi w piersiach widokami. Cena: wynajęcie przewodnika 250zł/grupa + rakiety śnieżne 40zł/os. * Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub za dopłatą busem.


IV Opcja – Karpackie Wędrowanie – Połączenie wędrówki na rakietach, przejażdżki UAZem i zwiedzania. Impreza obejmuje transport oryginalnym UAZ-em na koniec miejscowości Turzańsk, wędrówka na rakietach śnieżnych po „Połoninach Pogórzańskich”, zwiedzanie drewnianej cerkwi w Turzańsku z 1803r. wpisanej na listę UNESCO oraz najwyższej dzwonnicy przy cerkiewnej w polskich Karpatach! z 1817r. Cena od osoby 50zł. Czas trwania ok. 3 h.


V Opcja – Wypożyczalnie rakiet śnieżnych – Dla osób ceniących niezależność polecamy wypożyczalnie dobowe rakiet śnieżnych w Polańczyku, Zagórzu lub Sanoku. Cena za komplet od 15 zł do 40 zł za dobę.

     

WYCIECZKA  DO LWOWA

LWÓW w zimowej szacie – wycieczka autokarowa jednodniowa. LWÓW był i nadal pozostaje ważną częścią polskiej tradycji historycznej i kulturowej. W tym pięknym mieście zachowało się wiele śladów polskiego dziedzictwa.  Cena: 130zł / 120zł (młodzież do 18 roku życia).

 

 

PSIE ZAPRZĘGI, SKOKI NARCIARSKIE, SPEEDWAY ICE RACING   Psie Zaprzęgi – na Podkarpaciu co roku można podziwiać zmagania psiaków i maszczerów w wyścigach psich zaprzęgów. W trakcie ferii zimowych odbywają się aż 2 konkursy w Bieszczadach, jedna impreza w styczniu i jedna w lutym. Wspaniałe wrażenia i emocje dla dzieci i dorosłych.


Lotos Cup w Zagórzu konkurs skoków narciarskich młodzików w pobliskim Zagórzu. Co roku w styczniu lub lutym odbywa się ten konkurs, gdzie można z bliska i nieodpłatnie kibicować przyszłym “małyszom”.


Ice Speedway – co roku w Sanoku przez dwa dni podziwiać można zmagania międzynarodowych żużlowców w wyścigach na lodzie. Super atrakcja nawet dla laików, ryczące maszyny na potężnych kolcach i niesamowity klimat zimowej rywalizacji.

 

          

 

BIEGÓWKI, NARTY ZJAZDOWE, BASENY I SPA   Narty biegowe – trasy do narciarstwa biegowego w Ustjanowej Górnej położone zaraz koło Ustrzyk Dolnych należą do najciekawszych w Polsce. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację FIS. Dwie ratrakowane trasy: rekreacyjna 2km oraz wyczynowa 5km. Możliwość wypożyczenia nart biegowych oraz zatrudnienia instruktora narciarstwa biegowego.


Wyciągi narciarskie – wielbicielom białego szaleństwa, jak również początkującym nie zabraknie w Bieszczadach doskonale utrzymanych stoków narciarskich. Każdy z nich oferuje wypożyczalnię sprzętu oraz usługi instruktorów. Najbliżej naszego ośrodka bo zaledwie 10 minut autem znajduje się ośrodek Lesko-Ski, doskonały do nauki i dla początkujących. Większe stoki znajdziecie w Ustrzykach Dolnych, Baligrodzie oraz Karlikowie. Polecamy również wycieczkę do słynnego z czasów PRL-u ośrodka Arłamów, obecnie luksusowego hotelu, gdzie znajdują się dwa wyciągi narciarskie oraz ogólnodostępne baseny z atrakcjami oraz basen zewnętrzny.


Baseny i SPA po zimowych atrakcjach zachęcamy do relaksu na basenie, w saunie lub podczas jednej z wielu opcji zabiegów SPA w pobliskim hotelu ( 3km od nas). Specjalnie dla Państwa vouchery z rabatem -10% na zabiegi SPA i wejście na basen. Druga opcja to basen w Lesku (15 km), gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, wir wodny oraz jacuzzi, masaże wodne, sauna i basen pływacki. Link do strony basenu.

 

          

 

 

  Zapraszamy serdecznie wycieczki szkolne, klasowe, firmowe, integracyjne.   Domki 7 - 8 osobowe o wysokim standardzie, z bezpłatnym
  Wrzesień, październik czyli jesień z rabatem w Matiaszówce ! Zapraszamy na weekend z rodziną lub przyjaciółmi. Zapraszamy również grupy zorganizowan
Zapraszamy na Święta Bożego Narodzenia w Bieszczady !   W naszych drewnianych domkach  z automatycznymi kominkami odpoczną Państwo w gronie rodziny, wśr
Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w Bieszczadach.  
  • Domki 4 - 9 osobowe, ogrzewane kominkiem z automatycznym podajnikiem - n
  Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, takich jak: kulig