`

Wola Matiaszowa 30

Polańczyk, gm. Solina

13 469 27 09 516 58 18 18

Register Form

A password will be e-mailed to you.

Ferie zimowe 2020

Ferie zimowe 2020

 

Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, takich jak: kulig konny, przejażdżki skuterem śnieżnym, Kolejka Bieszczadzka zimą,  narty biegowe, wyścig psich zaprzęgów, rakiety śnieżne, wycieczka do Lwowa, pakiety SPA....

 

 CENNIK FERIE ZIMOWE 2020

 

Domek Komfort  1300 zł za 7 nocy 

Domek De Lux  1600 zł  za 7 nocy

Domek VIP  2000  zł za 7 nocy

 

Cena do 5 osób w domku, za każdą dodatkową osobę dopłata +200 zł za turnus.

Do turnusu tygodniowego obowiązuje opłata za opał i media w wysokości 100 zł za turnus za domek.

 

Wyżywienie własne lub możliwe w dobrym hotelu oddalonym o 3 km.

Danie dnia w godzinach 14:00-18:00 lub dania z karty w godzinach 13:00-22:00.

Dla naszych gości cena po rabacie 3 daniowego zestawu dnia (2 do wyboru) wynosi 36 zł za osobę.

Śniadania w formie bufetu w godzinach 7:30-10:30

 

HARMONOGRAM ATRAKCJI DODATKOWYCH:

 

PONIEDZIAŁEK

KULIG KONNY Z OGNISKIEM NA LEŚNEJ POLANIE

Zapraszamy na kulig ciągnięty przez konie, doliną rzeki, wśród przepięknej, zaśnieżonej bieszczadzkiej przyrody. Powrót kuligu z pochodniami, ognisko na leśnej polanie z pieczeniem kiełbasek, herbatą i grzańcem. Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub wspólnie busem za dopłatą 10 – 15 zł. Cena za osobę dorosłą: 55 zł, dziecko od 5 roku życia 50 zł.

 

   

 

WTOREK

LWÓW w zimowej szacie

Wycieczka autokarowa jednodniowa. LWÓW był i nadal pozostaje ważną częścią polskiej tradycji historycznej i kulturowej. W tym pięknym mieście zachowało się wiele śladów polskiego dziedzictwa.  Cena: 130zł / 120zł (młodzież do 18 roku życia).

 

 

 

ŚRODA

KOLEJKA BIESZCZADZKA – wspólny wyjazd

Największa atrakcja Bieszczadów teraz dostępna również zimą. Proponujemy wspólny przejazd do Cisnej autobusem, przejazd Bieszczadzką Ciuchcią wśród przepięknych okoliczności zimowej przyrody i powrót do ośrodka. Środa od godz. 12:00. Cena biletu na Kolejkę 30 zł normalny, 25 zł ulgowy. Cena transportu w zależności od ilości chętnych od 12- 17 zł.

  

 

CZWARTEK

SKUTERY ŚNIEŻNE

I Opcja “WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” przejażdżka skuterem śnieżnym widokową trasą w okolicach Polańczyka. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia. Cena za 1h przejażdżkę za przewodnikiem: 125zł/os. – 250 zł za skuter * Skutery 2 osobowe + dodatkowo możliwe 1 dziecko do lat 7 bezpłatnie.


II Opcja  “ŚNIEŻNE SAFARI” – czas trwania około 3h. Trasa zróżnicowana, biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem.  Cena: 200zł/os. – 400 zł za skuter * W cenie paliwo, przewodnik, uczestnicy otrzymują kask.

Minimalna grupa 4 osoby.

 

    

 

PIĄTEK

W każdy piątek na zakończenie turnusu rozpalamy dla Państwa zimowe ognisko pod wiatą, gdzie zapraszamy do spędzenia ostatnich chwil przy ogniu i usmażenia kiełbaski.

 

  

 

NA TERENIE OŚRODKA DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 

WŁASNY MINI STOK Na przygotowanym stoku, który znajduje się na górce ponad domkami, można szaleć na sankach i wszystkich innych ślizgaczach oraz specjalnie dla naszych gości przygotowanych workach z sianem i dętce z traktora.

 

LODOWISKO nasze jeziorko kąpielowe zimą zamienia się we wspaniałe i bezpieczne lodowisko. Poza tym lodowisko jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości, nie ma więc tłoku, można bez ograniczeń szaleć na łyżwach.

 

  

Zobacz filmik z naszego lodowiska

 

 

ATRAKCJE DODATKOWE W OKOLICY

 

RAKIETY ŚNIEŻNE

I Opcja – Śladami Łemków. Wyprawa z Polańczyka na rakietach śnieżnych z przewodnikiem – znawcą terenu i dzikiej przyrody, specem od zimowego survivalu. Szlakiem dotrzemy na tereny opuszczonej łemkowskiej wioski Bereźnica Niżna. Na miejscu zwiedzimy stary cmentarz i przejdziemy przez teren wysiedlonej wsi… Wyprawę zakończymy wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek . Cena od osoby dorosłej: 100zł/os., dziecko 12 – 18 lat  60 zł. *  w cenie rakiety, ognisko z kiełbaską, przewodnik. Czas trwania to ok 3-4h


II Opcja – Śnieżne Połoniny Oferujemy wyprawę na Połoninę Wetlińską w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, zimowym szlakiem z zapierającymi w piersiach widokami. Cena: wynajęcie przewodnika 250zł/grupa + rakiety śnieżne 40zł/os. * Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub za dopłatą busem.


III Opcja – Karpackie Wędrowanie – Połączenie wędrówki na rakietach, przejażdżki UAZem i zwiedzania. Impreza obejmuje transport oryginalnym UAZ-em na koniec miejscowości Turzańsk, wędrówka na rakietach śnieżnych po „Połoninach Pogórzańskich”, zwiedzanie drewnianej cerkwi w Turzańsku z 1803r. wpisanej na listę UNESCO oraz najwyższej dzwonnicy przy cerkiewnej w polskich Karpatach! z 1817r. Cena od osoby 70zł. Czas trwania ok. 3 h.


IV Opcja – Wypożyczalnie rakiet śnieżnych – Dla osób ceniących niezależność polecamy wypożyczalnie dobowe rakiet śnieżnych w Polańczyku, Zagórzu lub Sanoku. Cena za komplet od 15 zł do 40 zł za dobę.

Link do sprawdzonych, niezbyt trudnych ale pięknych tras na rakietach śnieżnych https://bieszczader.pl/polska/bieszczady-zima/rakiety-trasy-w-bieszczadach/

 

     

 

PSIE ZAPRZĘGI, SKOKI NARCIARSKIE, SPEEDWAY ICE RACING

Psie Zaprzęgi – na Podkarpaciu co roku można podziwiać zmagania psiaków i maszczerów w wyścigach psich zaprzęgów. W trakcie ferii zimowych odbywają się aż 2 konkursy w Bieszczadach, jedna impreza w styczniu i jedna w lutym. Wspaniałe wrażenia i emocje dla dzieci i dorosłych.


Lotos Cup w Zagórzu konkurs skoków narciarskich młodzików w pobliskim Zagórzu. Co roku w styczniu lub lutym odbywa się ten konkurs, gdzie można z bliska i nieodpłatnie kibicować przyszłym “małyszom”.


Ice Speedway – co roku w Sanoku przez dwa dni podziwiać można zmagania międzynarodowych żużlowców w wyścigach na lodzie. Super atrakcja nawet dla laików, ryczące maszyny na potężnych kolcach i niesamowity klimat zimowej rywalizacji.

 

          

 

 

BIEGÓWKI, NARTY ZJAZDOWE, BASENY I SPA

Narty biegowe – trasy do narciarstwa biegowego w Ustjanowej Górnej położone zaraz koło Ustrzyk Dolnych należą do najciekawszych w Polsce. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację FIS. Dwie ratrakowane trasy: rekreacyjna 2km oraz wyczynowa 5km. Możliwość wypożyczenia nart biegowych oraz zatrudnienia instruktora narciarstwa biegowego. (http://biegowkiwbieszczadach.pl)

Kolejne miejscowości ze świetnie przygotowanymi trasami to Muczne, z 5 trasami (http://www.muczne-biegowki.pl/trasy) oraz Wetlina (http://www.bieszczady-biegowki.pl/trasy-narty-biegowe.htm)


Wyciągi narciarskie – wielbicielom białego szaleństwa, jak również początkującym nie zabraknie w Bieszczadach doskonale utrzymanych stoków narciarskich. Każdy z nich oferuje wypożyczalnię sprzętu oraz usługi instruktorów. Najbliżej naszego ośrodka bo zaledwie 10 minut autem znajduje się ośrodek Lesko-Ski, doskonały do nauki i dla początkujących. Większe stoki znajdziecie w Ustrzykach Dolnych, Baligrodzie oraz Karlikowie. Polecamy również wycieczkę do słynnego z czasów PRL-u ośrodka Arłamów, obecnie luksusowego hotelu, gdzie znajdują się dwa wyciągi narciarskie oraz ogólnodostępne baseny z atrakcjami oraz basen zewnętrzny.


Baseny i SPA po zimowych atrakcjach zachęcamy do relaksu na basenie, w saunie lub podczas jednej z wielu opcji zabiegów SPA w pobliskim hotelu ( 3km od nas). Specjalnie dla Państwa vouchery z rabatem -10% na zabiegi SPA i wejście na basen. Druga opcja to basen w Lesku (15 km), gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, wir wodny oraz jacuzzi, masaże wodne, sauna i basen pływacki. Link do strony basenu.

 

          

 

  Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w Bieszczadach.  
  • Domki 4 - 9 osobowe, ogrzewane kominkiem z automatycznym podaj
  Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszym ośrodku. Drewniane domki z automatycznymi
  Wrzesień, październik, listopad czyli jesień z rabatem w Matiaszówce ! Zapraszamy na weekend z rodziną lub przyjaciółmi. Zapraszamy również grupy zo
  Zapraszamy serdecznie wycieczki szkolne, klasowe, firmowe, integracyjne.   Mieścimy do 60 osób. Dla grup do 40 osób moż
  Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich, gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, tak