Register Form

A password will be e-mailed to you.

Ferie zimowe 2024

Ferie zimowe 2024

 

Zima w Bieszczadach to nie tylko wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, które nie jeżdżą na nartach ale również raj dla narciarzy, dzięki istniejącym od lat stacjom narciarskim oraz nowemu ośrodkowi narciarskiemu Bieszczad Ski  ( P.S. …. i nie ma kolejek do wyciągów 🙂 )

 

W trakcie turnusów 3, 4 lub 7 dniowych proponujemy skorzystania z następujących atrakcji:

 

  • zjazdy na sankach i workach z sianem, 
  • prywatne lodowisko na stawie,
  • sauna na terenie ośrodka, 
  • kulig konny z pochodniami,
  • przejażdżki skuterem śnieżnym,
  • OFF Road autem 4×4,
  • Kolej Linowa nad Zaporą,
  • narty biegowe lub rakiety śnieżne,
  • nauka ginących zawodów,
  • zimowe ognisko…... opisy atrakcji poniżej *

 

SUPER CENA – 50 % RABATU OD CENY WAKACYJNEJ !

 

TURNUSY 7- DNIOWE

od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli

 

Domek Komfort 1750 zł za 7 nocy,

Domek De Lux  2500 zł za 7 nocy,

Domek VIP  3000 zł za 7 nocy,

 

podane ceny dotyczą maks. 5 osób w domku, możliwość zakwaterowania do 8 osób za dopłatą 250 zł za turnus za osobę.

 

TURNUSY 4- DNIOWE 

Domek Komfort 1200 zł za 4 noce,

Domek De Lux  1600 zł za 4 noce,

Domek VIP  2000 zł za 4 noce

 

podane ceny dotyczą maks. 5 osób w domku, możliwość zakwaterowania do 8 osób za dopłatą 35 zł za osobę za dobę.

 

TURNUSY 3- DNIOWE 

Domek Komfort 1050 zł za 3 noce,

Domek De Lux  1200 zł za 3 noce,

Domek VIP  1500 zł za 3 noce.

 

podane ceny dotyczą maks. 5 osób w domku, możliwość zakwaterowania do 8 osób za dopłatą 35 zł za osobę za dobę.

 

 

Kliknij aby do nas zadzwonić : 13 469 27 09  lub 516 58 18 18 

lub kliknij poniżej aby zarezerwować online :

 
 

PRZYKŁADOWY HARMONOGRAM ATRAKCJI DODATKOWYCH: (kliknij po szczegóły)

 

SOBOTA

PRZYJAZD DO OŚRODKA od godz. 16:00

MORSOWANIE / SAUNOWANIE W Eko Marinie w Polańczyku

NIEDZIELA

SANKI, WORKI Z SIANEM, ZJAZD NA OPONIE, LODOWISKO

PONIEDZIAŁEK ( oraz ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA, NIEDZIELA)

KULIG KONNY Z OGNISKIEM NA LEŚNEJ POLANIE

WTOREK lub inny dzień tygodnia

SZKOŁA RZEMIOSŁA  

ŚRODA lub inny dzień tygodnia

KOLEJKA LINOWA NAD SOLINĄ

CZWARTEK lub inny dzień tygodnia

SKUTERY ŚNIEŻNE lub OFF ROAD 4X4 ŚLADAMI WATAHY

PIĄTEK lub inny dzień tygodnia

OGNISKO POŻEGNALNE 

SOBOTA

WYJAZ Z OŚRODKA do godz. 10:00

 


PONIEDZIAŁEK / ŚRODA/  CZWARTEK / PIĄTEK / SOBOTA / NIEDZIELA  – KULIG Z POCHODNIAMI

Zapraszamy na kulig ciągnięty przez konie, doliną rzeki, wśród przepięknej, zaśnieżonej bieszczadzkiej przyrody. Powrót kuligu z pochodniami, ognisko na leśnej polanie z pieczeniem kiełbasek i/lub innych smakołyków, herbata i grzaniec. Dojazd na miejsce imprezy własnym transportem lub dojazd busem w zależności od ilości chętnych.

Cena za osobę dorosłą: 115 zł – 150 zł, dziecko 100 – 140 zł ( w zależności od rodzaju imprezy, długości trwania kuligu i rodzaju wyżywienia przy ognisku).

 

 


WTOREK lub inny dzień – BIESZCZADZKA SZKOŁA RZEMIOSŁA 

Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła to specjalne miejsce w Bieszczadach, gdzie możesz aktywnie uczestniczyć w warsztatach ginących zawodów takich jak garncarstwo, wypieki w tradycyjnym piecu proziaków, kaligrafia oraz multimedialne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Koszt uczestnictwa w zajęciach: 1 godz/50 zł/os. lub  2 godz./60 zł/os.

W cenie zawarte są materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć. Każdy z uczestników zabiera ze sobą wykonane przez siebie prace.

 

 

 

 


ŚRODA lub inny dzień – KOLEJ LINOWA NAD SOLINĄ

Największa atrakcja Bieszczadów dostępna również zimą. Zapraszamy do ekscytującej podróży najnowocześniejszą koleją gondolową w Polsce, która zapewni moc niezapomnianych wrażeń! 

 

 

 


CZWARTEK lub inny dzień – SKUTERY ŚNIEŻNE lub OFF ROAD 4X4 

“WIERCHY WOKÓŁ POLAŃCZYKA” przejażdżka skuterem śnieżnym widokową trasą w okolicach Polańczyka. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia. Cena za przejażdżkę za przewodnikiem: 250 zł za 1 h za skuter / 450 zł za 2 h za skuter * Skutery 2 osobowe.

W cenie paliwo, przewodnik, uczestnicy otrzymują kask.

Minimalna grupa 4 osoby.

 

    

 

WYPRAWA OFFROAD 4 X 4 Szlakiem Watahy

Wyprawa terenówkami w Bieszczady to kilkugodzinna przygoda w terenie, oferująca ekscytujące doznania wśród dzikiej przyrody. Dzięki naszej znajomości terenu potrafiliśmy wskazać ciekawe miejsca, które zachwyciły producentów serialu a teraz zachwycają oglądających film w “Wataha”.

Cena wycieczki: Osoby dorosłe: 180 zł / 1 os., Dzieci i młodzież: 150 zł / 1 os.

 

 

 

PIĄTEK  – OGNISKO (lub indywidualne ognisko w dowolny dzień w cenie pobytu )

W każdy piątek na zakończenie turnusu rozpalamy dla Państwa zimowe ognisko pod wiatą, gdzie zapraszamy do spędzenia ostatnich chwil przy ogniu. W cenie 35 zł za osobę (25 zł dziecko do lat 14) otrzymają Państwo lokalną kiełbasę, duszonki z kociołka oraz herbatę z prądem i grzańca.

 

 

SOBOTA / NIEDZIELA – MORSOWANIE / SAUNOWANIE

Rozpocznij swoją przygodę z morsowaniem w Bieszczadach ! Morsowanie prowadzi nie tylko do wyleczenia różnych chorób, lecz przede wszystkim może być stosowane jako działanie profilaktyczne – np. w przypadku chorób serca i układu krążenia. Co ważne, hamuje również procesy starzenia i działa odmładzająco na organizm. Połączenie morsowanie z saunowaniem odbywa się w weekendy w godzinach wieczornych w Polańczyku. Kosz to 50 zł / os. 

 

 

 

NA TERENIE OŚRODKA DO DYSPOZYCJI GOŚCI:

 

WŁASNA GÓRKA NA SANKI Na przygotowanym stoku, który znajduje się na górce ponad domkami, można szaleć na sankach i wszystkich innych ślizgaczach oraz specjalnie dla naszych gości przygotowanych workach z sianem i dętce z traktora.

 

 

LODOWISKO nasze jeziorko kąpielowe zimą zamienia się we wspaniałe i bezpieczne lodowisko. Poza tym lodowisko jest do wyłącznej dyspozycji naszych gości, nie ma więc tłoku, można bez ograniczeń szaleć na łyżwach.( w przypadku intensywnych opadów śniegu lub/i dodatnich temperatur może być czasowo niedostępne).

 

 

 

ATRAKCJE DODATKOWE W OKOLICY

 

RAKIETY ŚNIEŻNE, SKITURY, ŚLADÓWKI

Wypożyczalnie sprzętu zimowego – Dla osób ceniących niezależność polecamy wypożyczalnie dobowe rakiet śnieżnych, skiturów i śladówek w Polańczyku, Zagórzu lub Sanoku. Cena za komplet od 15 zł do 40 zł za dobę.

Link do sprawdzonych, niezbyt trudnych ale pięknych tras na rakietach śnieżnych https://bieszczader.pl/polska/bieszczady-zima/rakiety-trasy-w-bieszczadach/

 

     

 

PSIE ZAPRZĘGI, SKOKI NARCIARSKIE, SPEEDWAY ICE RACING

Psie Zaprzęgi – na Podkarpaciu co roku można podziwiać zmagania psiaków i maszczerów w wyścigach psich zaprzęgów. W trakcie ferii zimowych odbywają się 1 lub 2 konkursy w Bieszczadach. Wspaniałe wrażenia i emocje dla dzieci i dorosłych.


Lotos Cup w Zagórzu konkurs skoków narciarskich młodzików w pobliskim Zagórzu. Co roku w styczniu lub lutym odbywa się ten konkurs, gdzie można z bliska i nieodpłatnie kibicować przyszłym “małyszom”.

 

     

 

 

BIEGÓWKI, NARTY ZJAZDOWE, BASENY I SPA

Narty biegowe – trasy do narciarstwa biegowego w Ustjanowej Górnej położone zaraz koło Ustrzyk Dolnych należą do najciekawszych w Polsce. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację FIS. Dwie ratrakowane trasy: rekreacyjna 2km oraz wyczynowa 5km. Możliwość wypożyczenia nart biegowych oraz zatrudnienia instruktora narciarstwa biegowego. (http://biegowkiwbieszczadach.pl)

Kolejne miejscowości ze świetnie przygotowanymi trasami to Muczne, z 5 trasami (http://www.muczne-biegowki.pl/trasy) oraz Wetlina (http://www.bieszczady-biegowki.pl/trasy-narty-biegowe.htm)


Wyciągi narciarskie – wielbicielom białego szaleństwa, jak również początkującym nie zabraknie w Bieszczadach doskonale utrzymanych stoków narciarskich. Każdy z nich oferuje wypożyczalnię sprzętu oraz usługi instruktorów.

 

Nowy ośrodek narciarski Bieszczad Ski w Wańkowej z wyciągiem krzesełkowym i kilkoma wyciągami taśmowymi, szkółką i wypożyczalnią, to ok. 30 minut jazdy samochdem.

 

Najbliżej naszego ośrodka bo zaledwie 10 minut autem znajduje się ośrodek Lesko-Ski, doskonały do nauki i dla początkujących.

 

Większe stoki znajdziecie w Ustrzykach Dolnych, Baligrodzie oraz Karlikowie. Polecamy również wycieczkę do słynnego z czasów PRL-u ośrodka Arłamów, obecnie luksusowego hotelu, gdzie znajdują się dwa wyciągi narciarskie oraz ogólnodostępne baseny z atrakcjami oraz basen zewnętrzny.


Baseny i SPA po zimowych atrakcjach zachęcamy do relaksu na basenie, w saunie lub podczas jednej z wielu opcji zabiegów SPA w pobliskim hotelu ( 3km od nas). Druga opcja to basen w Lesku (15 km), gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, wir wodny oraz jacuzzi, masaże wodne, sauna i basen pływacki. Link do strony basenu.

 

          


 

W domkach jest bardzo ciepło bo kominek jest automatyczny i nigdy nie gaśnie, ale na piętrze domku jest o ok. 3 stopnie zimniej. Na dole można ustawić np. 24 stopnie, wtedy u góry 21 stopni itd. ( nie dotyczy domku VIP, który ma rozprowadzenie do pokoi)

 

 

 

 

  Zima w Bieszczadach to nie tylko wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, które nie jeżdżą na nartach ale również raj dla narcia
Zapraszamy na Święta Wielkanoce w Bieszczady  W OKAZYJNEJ CENIE !

Domki o wysokim standardzie z dwiema sypialniami, ogrzewane automatyczn

  Zapraszamy wycieczki szkolne, klasowe, grupy firmowe, grupy zorganizowane, pielgrzymki na wyjazdy integracyjne.   Zapewniamy nocleg w domkach o wysok
  Odpoczynek lub wycieczki i zwiedzanie! Ty decydujesz jak odpoczniesz podczas długiego weekendu majowego.   Możesz go spędzić z rodziną lub przyj