Register Form

A password will be e-mailed to you.

Atrakcje

01 March 2017
Expired

Jeziorko kąpielowe

Letni urlop zawsze kojarzy się z opalaniem nad wodą. Nasi goście nie muszą nigdzie dojeżdżać, aby popływać i ochłodzić się w upalny dzień. Na terenie ośrodka znajduje się jeziorko kąpielowe z małym pomostem, bezpieczne dla użytkowników w każdym wieku. W najgłębszym miejscu ma głębokość 1,6 m a przy brzegu woda sięga do kostek, więc nawet najmniejsi goście mogą cieszyć się zabawą w wodzie. Jeziorko jest zawsze czyste ponieważ dno jest wybetonowane, a pobliski strumyk zapewnia bieżący przepływ wody.
01 March 2017
Expired

Zjeżdżalnia wodna

Jeśli jest jeziorko to nie może zabraknąć zjeżdżalni. To ulubiona zabawa dla dzieci nad każdym zbiornikiem wodnym lub basenem, więc i na naszym ośrodku możliwe są takie harce. Zjeżdżalnia ma 3 m wysokości, jest solidna, stabilna i bezpieczna. Zjeżdża się wprost do wody, więc najmniejsi użytkownicy muszą być pod opieką dorosłych. Oczywiście dla naszych gości ta atrakcja jest całkowicie bezpłatna.
01 March 2017
Expired

Plac zabaw

Dzieciaki to najbardziej wymagający goście, więc wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Na naszym ośrodku nie mogą się nudzić, bo poza jeziorkiem mają także do dyspozycji fajny plac zabaw. Znajdą tam piaskownicę z czystym piaskiem, huśtawkę, zjeżdżalnię i trampolinę. Trampolina jest zabezpieczona siatką, a wszystkie elementy placu zabaw są w odpowiednim stanie technicznym i bezpieczne dla dzieci.
01 March 2017
Expired

Boisko

Urlop to nie tylko plażowanie, a wielu naszych gości lubi spędzać wolny czas w sposób aktywny. Dlatego na naszym ośrodku znajdziecie boisko do siatkówki, mini piłki nożnej lub badmintona. Dodatkowo mamy także stół do ping ponga i kosz do koszykówki. Dla wygody naszych sportowców i bezpieczeństwa innych gości boisko do siatkówki zostało ogrodzone.

01 March 2017
Expired

Wiata ogniskowa

Nie ma to jak grill na świeżym powietrzu i biesiada w miłym towarzystwie. Te miłe chwile wspominamy potem latami. U nas miejscem, które skupia życie towarzyskie jest komfortowa, drewniana wiata ogniskowa. Znajdziecie tam wygodne ławy, stoły i stołki, a przede wszystkim bezpieczne miejsce na ognisko. Ponadto pod dachem jest zawieszony duży grill. Solidny dach wiaty sprawi, że żaden deszcz nie będzie straszny naszym biesiadnikom. Inne atrakcje, jak śpiew czy tańce, pozostawiamy inwencji naszych gości.

Booking Form

ATRAKCJE W BIESZCZADACH