Register Form

A password will be e-mailed to you.

Zasady rezerwacji

Zasady rezerwacji

1. Nasz ośrodek ma charakter rodzinny, dlatego przyjmujemy wyłącznie rodziny szukające ciszy i spokoju. Zastrzegamy sobie prawo anulowania rezerwacji grupom młodzieży, studentów, rezerwacji o charakterze imprezowym.

2. W sezonie letnim (lipiec-sierpień) terminy rezerwacji muszą się zazębiać. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu rezerwacji wstępnej dokonanej online, po konsultacji telefonicznej z osobą rezerwującą.

3. Rezerwacja możliwa jest na trzy sposoby: rezerwacja online na naszej stronie, e-mailowa oraz telefoniczna. Po założeniu rezerwacji otrzymają Państwo email z potwierdzeniem rezerwacji wstępnej i numerem konta do wpłaty zadatku.

4. Rezerwację należy potwierdzić zadatkiem w wysokości 30% kwoty całego pobytu, na konto wskazane w e-mailowej rezerwacji wstępnej.

5. Rezerwacja wstępna musi zostać potwierdzona wpłatą zadatku w terminie 3 dni kalendarzowych w terminie od maja – sierpnia, w pozostałym okresie w terminie 7 dni. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymują Państwo potwierdzenie rezerwacji stałej.

6. W razie rezygnacji przez Państwa z pobytu, zadatek NIE PRZEPADA ale nie podlega zwrotowi w formie pieniężnej. Jest możliwość przesunięcia wpłaconego zadatku na inny termin do 12 miesięcy od rezygnacji pod warunkiem:

7. Anulowanie potwierdzonej rezerwacji stałej przez Ośrodek może nastąpić w przypadku tzw. siły wyższej. (poważna awaria, uszkodzenie spowodowane zjawiskami atmosferycznymi itp.) Zadatek podlega wtedy zwrotowi w całości.

8. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji wstępnej dokonanej online bez podania przyczyny w terminie do 12 godzin po dokonaniu rezerwacji.

9. W sezonie wakacyjnym letnim minimalny pobyt to 7 nocy. Poza sezonem minimalna ilość nocy to 2 ( nie dotyczy to grup zorganizowanych.)

10. W okresie sylwestrowym obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 100 zł za osobę. Płatna przy odbiorze kluczy, zwracana w dniu wyjazdu.

11. W przypadku grup osób dorosłych powyżej 4 osób może obowiązywać kaucja zwrotna w wysokości 500 zł za domek.

12. W gminie Solina obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 1 zł za osobę za dobę.