Register Form

A password will be e-mailed to you.

Zasady rezerwacji

Zasady rezerwacji

1. Nasz ośrodek ma charakter rodzinny, dlatego przyjmujemy wyłącznie rodziny szukające ciszy i spokoju. Zastrzegamy sobie prawo anulowania rezerwacji grupom młodzieży, studentów, rezerwacji o charakterze imprezowym.

2. W sezonie letnim (lipiec-sierpień) terminy rezerwacji muszą się zazębiać. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu rezerwacji wstępnej dokonanej online, po konsultacji telefonicznej z osobą rezerwującą.

3. Rezerwacja możliwa jest na trzy sposoby: rezerwacja online na naszej stronie, e-mailowa oraz telefoniczna. Po założeniu rezerwacji otrzymają Państwo email z potwierdzeniem rezerwacji wstępnej i numerem konta do wpłaty zaliczki.
4. Rezerwację należy potwierdzić zaliczką w wysokości 30% kwoty całego pobytu, na konto wskazane w e-mailowej rezerwacji wstępnej.
5. Rezerwacja wstępna musi zostać potwierdzona zaliczką w terminie 3 dni kalendarzowych w terminie od maja – sierpnia, w pozostałym okresie w terminie 7 dni.
6. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymują Państwo potwierdzenie rezerwacji stałej.
7. W razie rezygnacji z pobytu przez Państwa zaliczka nie podlega zwrotowi w żadnym wypadku.
8. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania potwierdzonej rezerwacji stałej w przypadku tzw. siły wyższej. (poważna awaria, uszkodzenie spowodowane zjawiskami atmosferycznymi itp.) Zaliczka podlega wtedy zwrotowi w całości.
9. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji wstępnej dokonanej online bez podania przyczyny w terminie do 12 godzin po dokonaniu rezerwacji.
10. W sezonie letnim (lipiec-sierpień) terminy rezerwacji muszą się zazębiać. Nie rezerwujemy terminów, które zostawiają przed lub po dacie mniej niż 4 noce.
11. W sezonie letnim (lipiec – sierpień) minimalna ilość nocy jaką można zarezerwować to 4. Wyjątkowo możemy zarezerwować mniej nocy, jeśli w kalendarzu online jest dostępna mniejsza ilość nocy między dwoma rezerwacjami.
12. Poza sezonem minimalna ilość nocy to 2, nie dotyczy to grup zorganizowanych.
13. Przy rezerwacji domku VIP obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 500 zł. Płatna przy odbiorze kluczy, zwracana w dniu wyjazdu.
14. W okresie sylwestrowym obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 100 zł za osobę. Płatna przy odbiorze kluczy, zwracana w dniu wyjazdu.

15. W przypadku grup osób dorosłych powyżej 4 osób obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 500 zł za domek.
16. W gminie Solina obowiązuje opłata miejscowa w wysokości 1 zł za osobę od 16 roku życia za dobę.