Register Form

A password will be e-mailed to you.

Pomysł na wakacyjną przygodę w Bieszczadach-spływ pontonami w Dolinie Sanu

Atrakcje w Bieszczadach, Bieszczady, Imprezy w Bieszczadach, Ośrodek Matiaszówka, Wycieczki w Bieszczadach

Pomysł na wakacyjną przygodę w Bieszczadach-spływ pontonami w Dolinie Sanu

 

Często wychwalamy rafting w Turcji lub inne, zagraniczne rozrywki i ekstremalne przeżycia. Tymczasem wystarczy pojechać w nasze polskie Bieszczady, aby przeżyć coś równie emocjonującego. Wody Sanu nadają się do tego idealnie.

 

Zalety spływu Sanem

 

W Bieszczadach działają firmy, które profesjonalnie zajmują się organizacją spływów dostosowanych do różnych oczekiwań klientów. Są trasy dla dzieci i takie nieco bardziej wymagające, dla dorosłych, można pływać nocą albo połączyć spływ z ogniskiem. To z pewnością atrakcja, którą warto uwzględnić w swoich planach, kiedy już zarezerwujemy domki na wynajem w Bieszczadach.

Spływ pontonami po rzece San to doskonałe orzeźwienie i ochłodzenie w upalny dzień, ale także świetna okazja do odrobiny ruchu podczas urlopowego leniuchowania. Ponadto, co podkreślają turyści, z tej perspektywy przyroda bieszczadzka wygląda jeszcze piękniej. Najpopularniejsze trasy skupiają się pomiędzy Sanokiem, Liszną, Międzybrodziem, Mrzygłodem oraz Zagórzem.

 

Jak przygotować się do spływu?

 

O bezpieczeństwo zadba organizator, a my sami musimy zadbać o odpowiedni ubiór i obuwie, które może się zamoczyć. Warto zabrać też ze sobą wodę i nakrycie głowy. Z pewnością nie należy zabierać ze sobą elektroniki, chyba, że w wodoszczelnym opakowaniu.