Register Form

A password will be e-mailed to you.

Sylwester 2022/2023

Sylwester 2022/2023

 

Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w Bieszczadach.

 

  • Domki 4 – 8 osobowe, ogrzewane kominkiem z automatycznym podajnikiem – nie trzeba pilnować, dorzucać drewna, zawsze jest ciepło a ogień skaczący za szybą tworzy nastrojowy klimat.
  • W domkach WiFi oraz pakiet NC+ z ponad 108 polskich kanałów w tym 34 HD, 12 bajkowych oraz Canal+
  • W Noc Sylwestrową zapraszamy do wspólnej zabawy pod wiatą przy ognisku. Czas umilać nam będzie muzyka taneczna a w ogniu upiec będzie można kiełbaskę lub ziemniaki.

 

OSTATNI WOLNY DOMEK !

Domek VIP 2 – 8 os cena 5000 zł za 4 dni

 

Cena obejmuje pobyt 4 noce w dowolnie wybranym terminie dla maks. 8 osób. W przypadku mniejszej ilości osób lub dni cena pozostaje bez zmian.

 

Atrakcje w okresie Sylwestrowym:

 

OGNISKO SYLWESTROWE – w noc sylwestrową rozpalamy pod wiatą ognisko. W takt tanecznej muzyki chętni goście powitają razem Nowy Rok w błysku fajerwerków.

 

KULIG – wyjazd na kulig ciągnięty przez konie, powrót kuligu z pochodniami, ognisko z kiełbaską, herbatą i grzańcem. Dojazd na miejsce imprezy busem.

 

SKUTERY ŚNIEŻNE lub AUTA 4X4 – wyprawa skuterem śnieżnym po bieszczadzkich, ośnieżonych bezdrożach. Frajda, adrenalina i niezapomniane wrażenia.

 

 

  Wrzesień, październik, listopad czyli jesień z rabatem w Matiaszówce ! Zapraszamy na weekend z rodziną lub przyjaciółmi. Drewniane, ogrzewane domki
  Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w naszym ośrodku. Drewniane domki z automatycznymi
  Przywitaj Nowy Rok w towarzystwie rodziny lub przyjaciół w Bieszczadach.  
  • Domki 4 - 8 osobowe, ogrzewane kominkiem z au
  Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich ( w tym nowy ośrodek narciarski "Wańkowa Ski"), gdzie nie ma kolejek do wyciągów,  znajd
  Zapraszamy wycieczki szkolne, klasowe, grupy firmowe, grupy zorganizowane, pielgrzymki na wyjazdy integracyjne.   Zapewniamy nocleg w domkach o wysok