Register Form

A password will be e-mailed to you.

Matiaszówkę kochają goście w każdym wieku

Atrakcje w Bieszczadach, Ośrodek Matiaszówka

Matiaszówkę kochają goście w każdym wieku

Niedaleko Polańczyka, w wsi Wola Matiaszowa, czeka na was ośrodek „Matiaszówka” i komfortowe domy drewniane. Już sama lokalizacja jest atrakcyjna. Ośrodek położony jest w zacisznym miejscu, pośród soczystej zieleni, z dala od zgiełku i tłumów, jednak na tyle blisko, że w każdej chwili można pojechać do Polańczyka. Ponadto rezerwując te domki Bieszczady rejon pięknego Jeziora Solińskiego mamy w zasięgu własnych nóg. Na tym jednak nie koniec zalet.

 
„Matiaszówka” to przede wszystkim komfort nocowania i atrakcje dla gości. Ośrodek oferuje 10 domów drewnianych o wysokim standardzie wykończenia. Planując wyjazd w Bieszczady domki w „Matiaszówce” możecie rezerwować o każdej porze roku, ponieważ 8 z nich to domy całoroczne, ogrzewane kominkiem. Domki są kompletnie wyposażone.

 

W „Matiaszówce” dbają o gości. Jest darmowy parking, dostęp do darmowego internetu WiFi, a w domkach całorocznych telewizja satelitarna. Wyposażenie jest wysokiej jakości, więc po pieszych wędrówkach po Bieszczadach domki zapewniają pełen relaks.

 
Na ośrodku czekają też atrakcje dla gości w każdym wieku. Jest prywatne jeziorko z czystą wodą, pomostem i zjeżdżalnią. Na najmłodszych czeka plac zabaw, a aktywni ruchowo goście mogą skorzystać ze strefy sportowej. Dzięki temu ośrodkowi i domkom Bieszczady będziecie wspominać z rozrzewnieniem.