Register Form

A password will be e-mailed to you.

Koronawirus

Zapoznaj się z działaniami w związku z koronawirusem ( Covid-19 ) w naszym ośrodku.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Gości w ramach przygotowania domków na przyjazd wprowadziliśmy następujące zabezpieczenia:

zakupiliśmy ozonatory, które w ciągu 30 minut usuwają z powietrza pomieszczenia groźne dla zdrowia bakterie, wirusy ( również coronawirusy), zarodniki grzybów, pleśni i alergenów. Ozonatory używane są przy każdej zmianie turnusu, aby mieli Państwo pewność, że domek jest w pełni wolny od wirusów.

zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia, w każdy domki dostępny jest płyn do dezynfekcji rąk.

zrobiliśmy zapas środków antybakteryjnych do sprzątania, zawierających alkohol w stężeniu 75%, aby dodatkowo dokładnie odkazić wszystkie powierzchnie, aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo.

pralnia, z której usług korzystamy, posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający, że pościel prana jest w temperaturze minimum 60 stopni i dodatkowo maglowana.

W tych szczególnych czasach wakacyjny wynajem niezależnego domku jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem. Nasz ośrodek znajduje się na uboczu, ale tylko 6 km od Polańczyka. Można więc wybrać czy mamy ochotę na wakacyjny gwar czy spacery po górach i lasach.

Dokładamy starań aby wprowadzić działania oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument „Getting your workplace ready for COVID-19” z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego dla obiektów hotelarskich w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem z dnia 28.02.2020 r.

Zasady rezerwacji i bezpłatnego anulowania rezerwacji.

W przypadku obowiązywania w Polsce stanu epidemii oraz zakazu podróżowania, zadatek wpłacony za rezerwację w okresie obowiązywania zakazu zostanie w całości zwrócony w terminie do 30 dni.

W przypadku rezygnacji z pobytu w związku z indywidualną sytuacją zdrowotną gościa, możliwa jest bezkosztowa zmiana terminu i wykorzystania zadatku do opłacenia kolejnej rezerwacji. Wszelkie zmiany będą uzależnione od dostępności i/lub z zachowaniem różnic w stawkach.