Register Form

A password will be e-mailed to you.

Koronawirus

Zapoznaj się z działaniami w związku z koronawirusem ( Covid-19 ) w naszym ośrodku.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Gości w ramach przygotowania domków na przyjazd wprowadziliśmy następujące zabezpieczenia:

OZONOWANIE DOMKÓW – ozonatory usuwają z powietrza pomieszczenia groźne dla zdrowia bakterie, wirusy ( również koronawirusy), zarodniki grzybów, pleśni i alergenów. Ozonatory używane są przy każdej zmianie turnusu, aby mieli Państwo pewność, że domek jest w pełni wolny od wirusów.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI – zgodnie z zaleceniami GIS, w każdym domku dostępny jest profesjonalny płyn do dezynfekcji rąk.

FIRMA SPRZĄTAJĄCA używa do sprzątania środków, zawierających alkohol w stężeniu 75%, aby dodatkowo dokładnie odkazić wszystkie powierzchnie, aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo.

PRALNIA, z której usług korzystamy, posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny, potwierdzający, że pościel prana jest w temperaturze minimum 60 stopni i dodatkowo maglowana.

W tych szczególnych czasach wakacyjny wynajem niezależnego domku jest bezpiecznym i komfortowym rozwiązaniem. Nasz ośrodek znajduje się na uboczu, ale tylko 6 km od Polańczyka. Można więc wybrać czy mamy ochotę na wakacyjny gwar czy spacery po górach i lasach.

Dokładamy starań aby wprowadzić działania oparte o bieżące zalecenia WHO (dokument „Getting your workplace ready for COVID-19” z 27 lutego 2020 r.) i Głównego Inspektora Sanitarnego dla obiektów hotelarskich w związku z potencjalnym ryzykiem zakażenia koronawirusem z dnia 28.02.2020 r.

Zasady rezerwacji i bezpłatnego anulowania rezerwacji.

W przypadku obowiązywania w Polsce stanu epidemii oraz zakazu podróżowania, zadatek wpłacony za rezerwację w okresie obowiązywania zakazu zostanie w całości zwrócony w terminie do 90 dni.

W przypadku rezygnacji z pobytu w związku z indywidualną sytuacją zdrowotną gościa, możliwa jest bezkosztowa zmiana terminu i wykorzystania zadatku do opłacenia kolejnej rezerwacji. Wszelkie zmiany będą uzależnione od dostępności i/lub z zachowaniem różnic w stawkach.

Procedura postępowania w przypadku podejrzenia u osoby/klienta zakażenia koronawirusem.

  1. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, gość nie powinien zostać wpuszczona na teren obiektu. Powinien zostać poinstruowany o jak najszybszym zgłoszeniu się do najbliższego oddziału zakaźnego, celem konsultacji z lekarzem, poprzez udanie się tam transportem własnym lub powiadomienie 999 albo 112.
  2. Jeśli gość mieszka w obiekcie – czasowe odizolowanie go w zajmowanym pomieszczeniu (domku), powiadomienie dyspozytora medycznego o podejrzeniu zakażenia i zgłoszenie incydentu do kierownictwa obiektu, co umożliwi obsłudze ustalenie obszaru, w którym poruszała się i przebywała osoba, przeprowadzenie rutynowego sprzątania, zgodnie z procedurami obiektu oraz zdezynfekowanie powierzchni dotykowych (klamki, poręcze, uchwyty itp.).
  3. Ustalenie listy pracowników oraz klientów (jeśli to możliwe) obecnych w tym samym czasie w części/częściach obiektu, w których przebywał klient i zalecenie stosowania się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dostępnych na stronie gov.pl/web/koronawirus/ oraz gis.gov.pl odnoszących się do osób, które miały kontakt
    z zakażonym.
  4. Wstrzymanie przyjmowania gości, powiadomienie właściwej miejscowo powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej i stosowanie się ściśle do wydawanych instrukcji i poleceń.