Register Form

A password will be e-mailed to you.

Komfortowe nocowanie w okolicach Jeziora Solińskiego

Bieszczady, Ośrodek Matiaszówka

Komfortowe nocowanie w okolicach Jeziora Solińskiego

Jezioro Solińskie i jego okolice to świetne miejsce na spędzenie letniego urlopu, majówki czy choćby zwykłego weekendu. Nie sposób się tu nudzić, ponieważ już samo jezioro ma wiele do zaoferowania, a do tego należy dodać ciekawe szlaki spacerowe i rowerowe oraz zabytki. Jednak gdzie szukać wygodnego noclegu, który będzie w dogodnej lokalizacji? To nie jest trudne, ponieważ przyjeżdżając w Bieszczady domki do wynajęcia znajdziecie wszędzie, w każdej większej czy mniejsze miejscowości.

 

Kilka propozycji w okolicach Jeziora Solińskiego:

Solina. Niewielka, ale tętniąca życiem, miejscowość. Latem jest tu dość gwarno, zapełniają się tutejsze sklepy, lokale gastronomiczne i kąpielisko. Liczne knajpki, deptak nad jeziorem, rejsy statkami „Biała Flota”, pływanie i plażowanie. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujecie na wakacjach. Jest też rozbudowana baza noclegowa, kwatery, ośrodki, domki Bieszczady.

Polańczyk. Miejscowość na lewym brzegu jeziora. Podobnie jak Solina, jest to typowy kurort wypoczynkowy. Znajdziecie tu kąpieliska z wypożyczalniami sprzętu, przystań żeglarską, uzdrowiska, liczne knajpy i sklepy. A przede wszystkim dużą ofertę noclegową, od zwykłych pokoi do komfortowe, zapraszające w Bieszczady domki.

Wola Matiaszowa. To propozycja dla tych, którzy liczą na spokój i kompletne zresetowanie. Wieś jest położona w niewielkiej odległości do Polańczyka, co pozwala na korzystanie z jego atrakcji kiedy tylko chcemy. A kiedy pragniemy ciszy wracamy do Woli Matiaszowej. Ta miejscowość ma również dobrą ofertę noclegową, np. na ośrodku „Matiaszówka” czekają na was drewniane, komfortowe domki Bieszczady. Ośrodek ma dla swoich gości kilka atrakcji, w tym prywatne jeziorko z pomostem i zjeżdżalnią