Register Form

A password will be e-mailed to you.

Bieszczady z lotu ptaka

Atrakcje w Bieszczadach, Bieszczady, Wycieczki w Bieszczadach

Bieszczady z lotu ptaka

 

Piękno Bieszczad zna każdy, bądź z autopsji, bądź ze zdjęć i opowiadań. Wiele osób je zwiedziło i wciąż tam wraca. Inni powinni tam po prostu dotrzeć. Zarezerwować domek w Bieszczadach do wynajęcia, np. w ośrodku Matiaszówka nieopodal Polańczyka i poznać urok tych okolic osobiście. A sposobów jest sporo. Można się przemieszczać pieszo, rowerem lub samochodem. Ale jest jeszcze jedna, mniej znana, ale za to niesamowita metoda. Bieszczady z lotu ptaka. Z tej perspektywy tutejsze góry, jeziora i lasy wyglądają bajecznie. Gdzie wybrać domek w Bieszczadach do wynajęcia, by mieć tą atrakcję w zasięgu ręki?

 

Szybowisko paralotniarskie w Weremieniu k. Leska. Tutaj znajdą odpowiednią ofertę kompletni powietrzni laicy oraz osoby, które z lataniem mają coś wspólnego. Tutaj domki Bieszczady dają możliwość dodatkowych atrakcji w postaci zorganizowanych, turystycznych lotów szybowcowych i samolotowych. A wiosną każdego roku aeroklub organizuje dodatkowo „święto latawca”. Osoby z pasją do samodzielnego latania mogą swój pobyt połączyć ze szkoleniem z zakresu szybownictwa górskiego lub szkoleniem paralotniowym czy motoparalotniowym.

 

Szybowisko górskie Bezmiechowa. Położone malowniczo w Górach Słonnych, na szczycie Kamionka w samym centrum parku krajobrazowego. To kolebka polskiego szybownictwa znana jako Polska Akademia Szybownictwa. Podobnie jak w przypadku Weremia, jeśli zarezerwujecie tu domki Bieszczady poznacie z lotu ptaka. Można tu skończyć kurs szybowcowy, można podziwiać popisy lotników, ale można też zdecydować się na lot turystyczny z instruktorem. Na mniej odważnych czeka spektakularna panorama rozciągająca się z tego miejsca oraz dogodne połączenie szybowiska z wieloma szlakami turystycznymi i licznymi atrakcjami.