Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe 2025

Zimą w Bieszczadach oprócz stoków narciarskich ( w tym nowy ośrodek narciarski “Wańkowa Ski”), gdzie nie ma kolejek do wyciągów, znajdziesz mnóstwo innych, wspaniałych atrakcji, takich jak:

opisy atrakcji poniżej *

SUPER CENA 

TERAZ PRAWIE 50 % RABATU OD CENY WAKACYJNEJ !

TURNUSY 7- DNIOWE

od soboty do soboty od 11.01.2025 r

  • Domek Komfort 1800 zł

    za 7 nocy

  • Domek De Lux 2300 zł

    za 7 nocy

  • Domek VIP 2900 zł

    za 7 nocy

podane ceny dotyczą maks. 5 osób w domku, możliwość zakwaterowania do 8 osób za dopłatą 250 zł za turnus za osobę.

PROPOZYCJE ATRAKCJI DODATKOWYCH

SOBOTA

PRZYJAZD DO OŚRODKA od godz. 16:00

MORSOWANIE / SAUNOWANIE W Eko Marinie w Polańczyku

NIEDZIELA

SANKI, WORKI Z SIANEM, ZJAZD NA OPONIE, LODOWISKO

PONIEDZIAŁEK

KULIG KONNY Z OGNISKIEM NA LEŚNEJ POLANIE

WTOREK

SZKOŁA RZEMIOSŁA

ŚRODA

KOLEJKA LINOWA NAD SOLINĄ

CZWARTEK

SKUTERY ŚNIEŻNE lub OFF ROAD 4X4

PIĄTEK

OGNISKO POŻEGNALNE

SOBOTA

WYJAZ Z OŚRODKA do godz. 10:00

BIEGÓWKI, NARTY ZJAZDOWE, BASENY I SPA
Narty biegowe – trasy do narciarstwa biegowego w Ustjanowej Górnej położone zaraz koło Ustrzyk Dolnych należą do najciekawszych w Polsce. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację FIS. Dwie ratrakowane trasy: rekreacyjna 2km oraz wyczynowa 5km. Możliwość wypożyczenia nart biegowych oraz zatrudnienia instruktora narciarstwa biegowego. (http://biegowkiwbieszczadach.pl)

Kolejne miejscowości ze świetnie przygotowanymi trasami to Muczne, z 5 trasami (http://www.muczne-biegowki.pl/trasy) oraz Wetlina (http://www.bieszczady-biegowki.pl/trasy-narty-biegowe.htm)

Wyciągi narciarskie – wielbicielom białego szaleństwa, jak również początkującym nie zabraknie w Bieszczadach doskonale utrzymanych stoków narciarskich. Każdy z nich oferuje wypożyczalnię sprzętu oraz usługi instruktorów.

Od sezonu 2021/2022 będzie można skorzystać z nowego ośrodka narciarskiego z wyciągiem krzesełkowym i trasą zjazdową o długości 1200 m w miejscowości Wańkowa.

Najbliżej naszego ośrodka bo zaledwie 10 minut autem znajduje się ośrodek Lesko-Ski, doskonały do nauki i dla początkujących. Większe stoki znajdziecie w Ustrzykach Dolnych, Baligrodzie oraz Karlikowie. Polecamy również wycieczkę do słynnego z czasów PRL-u ośrodka Arłamów, obecnie luksusowego hotelu, gdzie znajdują się dwa wyciągi narciarskie oraz ogólnodostępne baseny z atrakcjami oraz basen zewnętrzny.

Baseny i SPA po zimowych atrakcjach zachęcamy do relaksu na basenie, w saunie lub podczas jednej z wielu opcji zabiegów SPA w pobliskim hotelu ( 3km od nas). Specjalnie dla Państwa vouchery z rabatem -10% na zabiegi SPA i wejście na basen. Druga opcja to basen w Lesku (15 km), gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, wir wodny oraz jacuzzi, masaże wodne, sauna i basen pływacki. Link do strony basenu.
Rezerwacja Online
Previous slide
Next slide

Zadzwoń do nas

lub kliknij PRZYCISK aby zarezerwować online